Lukvy šviesos stalas ir šviečiantys molbertai

Kūrybos ir smulkiosios motorikos lavinimo priemonės

0
Jūsų krepšelis

Šviesos stalas Medinukas. Apie

Šviesos Stalas Medinukas korpusas pagamintas iš natūralios medienos. Todėl jis puikiai gali būti suderinamas prie namų ar kitokių patalpų interjero. Į šio daugiafunkcinio šviesos stalo komplektaciją įeina ir 2 vaikiškos kėdutės. Stalą sėkmingai panaudosite šiose srityse:

  1. Vaikų kūrybai lavinti išryškinant norimas detales;
  2. Vietoje popierinių piešimo lapų;
  3. Piešimu su smėliu (rekomenduojame su  antstaliu);
  4. žaidimams su vandeniu ir smėliu (rekomenduojame su  ant-staliu);
  5. Kaip naktinė lempa;
  6. Išjungus šviesą tampa įprastu vaiko staliuku.

Kadangi Šviesos Stalas Medinukas korpusas pagamintas iš natūralaus medžio, tai staliukui suteikia puikų estetinį vaizdą ir šilumą. Stale esančios šviesos labai lengvai pritraukia vaikus prie užsiėmimų. Stalas šviečia nuo 16 iki 20 skirtingų spalvų. Taip pat distancinio pultelio pagalba galima nustatyti, kad šviesą pasikeistų automatiškai naudojant šviesų perėjimo efektus. Tokių šviesos efektų panaudojimas  dar labiau vaikus „užburia” sutelkti visą dėmesį ir susikoncentruoti net į menkiausias  žaidimų detales, elementus.

Mes žinome viską apie vaikus, todėl pirmenybę  teikiame vaikų saugumui!

Šviesos stalo ypatybės

Stalui apšvietimui naudojama saugi 12 V įtampa.  Nepaisant saugios įtampos, visas stalas yra užsandarintas, kad vaikai neturėtų jokių šansų prisiliesti prie elektros instaliacijos, ir negalėtų  pakenkti nei patys sau nei gaminiui. Todėl šis produktas yra itin saugus, ir stale įintegruotos lemputės apsaugotos nuo galimų grėsmių.

Smėlio ir šviesos staliukas – ir žaidimui, ir mokymuisi, ir terapijai. Šviesa atpalaiduoja ir išlaisvina kūrybinę galią. Vaikai ant šio staliuko gali piešti savo pirštukais, teptukais ir mentelėmis, smėlio šukutėmis. Smėlį liesti malonu. Jis lengvas, švelnus. Gera jausti ir matyti jį byrantį tarp pirštų. Tai ramina, mažina įtampą, atpalaiduoja.

Smėlio ir šviesos staliukas  puikiai tinka kaip lavinamas šviesos stalas vaikų kūrybos ugdymui, saviraiškai, mokymuisi ir netgi relaksacinei terapijai. Tokio staliuko skleidžiamos šviesos ir jų efektų vaikai  yra „užburiami“ ir pasineria lyg į mistinį  savo fantazijos pasaulį, atranda save ir išlaisvina savo  kūrybiškumą, išmoksta sutelkti dėmesį. Piešimas smėlyje praturtina sensorinius pojūčius, skatina mąstymą, tobulina bendravimo įgūdžius, plėtoja kūrybingumą, lavina vaizduotę, padeda atsipalaiduoti.

Šviesos stalo panaudojimas

Šviesos Stalas Medinukas įprastai yra komplektuojamas su  skaidriu  Smėlio ir Vandens antstalis šviesos stalui. Dėka šio skaidraus anstalio.galima piešti ne tik smėliu, bet ir panaudojant kitus birius produktus. Turint tokias inovatyvias, šiuolaikiškas kūrybos ir lavinimo priemones, kaip Šviesos Stalas Medinukas, tereikia vaikams suteikti pilną erdvę kūrybai ir vaikai puikiausiai patys atras kaip išnaudoti tokio šviesos stalo privalumus.

Šioje nuorodoje Žaidimai su smelio ir Šviesos Stalu puikiai matoma, kad mažieji  tiesiog pasineria į kūrybos ir pažinimo procesą, kai toks šviesos stalas yra praturtinamas papildomais įrankiais ( jūros kriauklytės, įrankių rinkinių, žaislinėmis  gyvūnų figūrėlemis,  ir kt).  Prie tokio Šviesos stalo, gali puikiai  žaisti ir keletas vaikų, taip pat puikiai drauge leisti laiką su vaikais suaugusieji, kurie  gebėtų vaikams dar labiau praplėsti tokio šviesos stalo galimybės.

Sekant pasakas ar istorijas  galite panaudoti šviesos stalą ir drauge su mažaisiais  kūrėjais iliustruoti  piešiant  smėliu ant šviesos stalo įvairias istorijas. Svarbu paminėti, kad kiekvienas  piešinys smėlio stale  gali būti apšviečiamas pasirinktinai skirtinga spalva sklindančia iš  šviesos stalo. Spalvos  ar  spalvų keitimosi programos pasirenkamos  nuotoliniu pulteliu, todėl jei šią funkciją patikėsite vaikams, jiems toks „pripažinimas” taps nauju pasiekimu, o kita spalva apšviestas piešinys – nauju tyrinėjimo  ir džiaugsmo objektu.

Šviesos stalas Medinukas. Techninė specifikacija:

Stalas ir kėdutės išSpygliuotis medis ir antriniai  medžio gaminiai
Stalo viršusOrganinis stiklas
Aukštis450 mm
Plotis480 mm
Ilgis630 mm
Maksimali apkrova6 kg
Svoris7 kg
Apšviečiamas plotas 0.2700
Kėdutės plotis280 mm
Kėdutės gylis280 mm
Kėdutės aukštis280 mm

Prekė paženklinta Lukvy.lt prekiniu ženklu.

 Į komplektaciją už tą pačią kainą įeina ir 2 Vaikiškos kėdutės.

Svoris7 kg

1 atsiliepimas apie Šviesos stalas Medinukas

  1. Virginija

    Nuostabus staliukas.

Parašyti atsiliepimą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Jums taip pat gali patikti…