Akcija!

Rinkinys: šviesos stalas Medinukas + antstalis

(2 pirkėjų atsiliepimai)

139.00

Naudingas pasiūlymas- pirk daugiau ir sumokėk mažiau!

Rinkinys šviesos stalas Medinukas + antstalis tai:

šviesos smėlio stalą Medinkukas ir jam pritaikytas smėlio ir vandens  antstalis. Perkant kartu  sumokėsite pigiau, nei perkant atskirai.

Į šią kainą įskaičiuota:

 1. Šviesos smėlio stalas Medinukas
 2. Dvi vaikiškos kėdutės.
 3. Smėlio ir vandens antstalis
 4. Valdymo pultelis ir maitinimo blokelis.

Lukvy komanda siūlo jums Šviesos stalus , šviečiančius šviesos molbertus ir papildomas priemones įsigyti pigiau.

Smėlio šviesos stalai- unikali lavinimo priemonė. Stalo skleidžiama šviesa sukuria ypatingą įspūdį, paryškina vaizdą. Šilta ir švelni šviesa traukia ne tik vaikus bet ir suaugusius. Šviesos stalas ugdo vaiko kūrybiškumą. Prie jų daromi darbeliai tokie kuriuos galima atlikti ir ant paprasto paviršiaus, tačiau vaikams čia daug smagiau – spalvos atrodo gerokai sodresnės ir patiriama daugiau pojūčių ir netikėtumų. Paprasta kompozicija iš spalvotų geometrinių figūrų ant apšviesto paviršiaus atrodys daug ryškesnė, o ant šviesos stalo sudėlioti kankorėžiai ar džiovinti lapai sukurs tikrą rudens pasaką. Tiesiai ant stalo galima kurti pasitelkus smėlį ir piešti guašu. Raidelių ar skaičių mokymasis bus smagesnis šviečiant įvairioms stalo spalvoms. Tai puiki priemonė vaikams žaisti kartu, bendrauti, tobulėti, vaidinti. Ir t.t. Prie šviesos stalo vaikai gali žaisti grupelėmis ir taip tobulėti kartu. Tai priemonė kuri leidžia vaikams parodyti jų vidinį pasaulį ir taip leisti suaugusiems juos geriau pažinti ir suprasti. Dėl šių savybių ji tinka psichologiniams ir terapiniams tikslams bei užsiėmimams.

Aprašymas

Facebooktwitter
Facebooktwitteryoutubeinstagram

Rinkinys šviesos stalas Medinukas + antstalis. Apie

Šviesos stalas Medinukas korpusas pagamintas iš natūralios medienos. Todėl jis puikiai gali būti derinamas prie namų ar kitokių patalpų interjero. Į šio daugiafunkcinio šviesos stalas Medinukas komplektaciją įeina ir 2 vaikiškos kėdutės. Stalą sėkmingai panaudosite šiose srityse:

 1. Vaikų kūrybai lavinti išryškinant norimas detales;
 2. Vietoje popierinių piešimo lapų;
 3. Piešimu su smėliu (rekomenduojame su antstaliu);
 4. Žaidimams su vandeniu ir smėliu (rekomenduojame su  antstaliu);
 5. Kaip naktinė lempa;
 6. Išjungus šviesą, stalas tampa įprastu vaiko staliuku.

Kadangi Šviesos stalas Medinukas korpusas pagamintas ir medžio, tai staliukui suteikia puikų estetinį vaizdą ir šilumą. Šviesos stalas Medinukas esančios šviesos labai lengvai pritraukia vaikus prie užsiėmimų. Stalas šviečia nuo 16 iki 20 skirtingų spalvų. Taip pat nuotolinio valdymo pultelio pagalba galima nustatyti, kad šviesa pasikeistų automatiškai naudojant šviesų perėjimo efektus. Tokių šviesos efektų panaudojimas  dar labiau vaikus „užburia” sutelkti visą dėmesį ir susikoncentruoti net į menkiausias  žaidimų detales, elementus.

Mes žinome viską apie vaikus, todėl pirmenybę  teikiame vaikų saugumui! Šviesos stalas Medinukas stalo apšvietimui naudojama saugi 12 V įtampa.  Nepaisant saugios įtampos, visas stalas yra užsandarintas, kad vaikai neturėtų jokių šansų prisiliesti prie elektros instaliacijos, ir negalėtų  pakenkti nei patys sau, nei gaminiui. Todėl šis produktas yra itin saugus, ir stale integruotos lemputės apsaugotos nuo galimų grėsmių.

Šviesos stalas Medinukas + antstalis  skirtas ir žaidimui, ir mokymuisi, ir terapijai. Šviesa atpalaiduoja ir išlaisvina kūrybinę galią. Vaikai ant šio staliuko gali piešti savo pirštukais, teptukais ir mentelėmis, smėlio šukutėmis. Smėlį liesti malonu. Jis lengvas, švelnus. Gera jausti ir matyti jį byrantį tarp pirštų. Tai ramina, mažina įtampą, atpalaiduoja.

Šviesos stalas Medinukas + antstalis puikiai tinka kaip lavinamas šviesos stalas vaikų kūrybos ugdymui, saviraiškai, mokymuisi ir netgi relaksacinei terapijai. Tokio staliuko skleidžiamos šviesos ir jų efektų vaikai  yra „užburiami“ ir pasineria lyg į mistinį  savo fantazijos pasaulį, atranda save ir išlaisvina savo  kūrybiškumą, išmoksta sutelkti dėmesį. Piešimas smėlyje praturtina sensorinius pojūčius, skatina mąstymą, tobulina bendravimo įgūdžius, plėtoja kūrybingumą, lavina vaizduotę, padeda atsipalaiduoti.
Galima piešti ne tik smėliu, bet ir panaudojant kitus birius produktus (kruopas, žirnius, makaronus).

 

Rinkinys šviesos stalas Medinukas + antstalis.  Techninė specifikacija:

Stalas ir kėdutės iš Spygliuotis medis ir antriniai  medžio gaminiai
Stalo viršus Organinis stiklas
Aukštis 450 mm
Plotis 480 mm
Ilgis 630 mm
Maksimali apkrova 6 kg
Svoris 7 kg
Apšviečiamas plotas  0.2700
Anstalis  skirtas smėlui, vandeniui Skaidrus organinis stiklas (saugus ir vaikams)
Kėdutės plotis 280 mm
Kėdutės gylis 280 mm
Kėdutės aukštis 280 mm

Prekė paženklinta Lukvy.lt prekiniu ženklu.

 

 Į komplektaciją už tą pačią kainą įeina:

Šviesos Stalas Medinukas

Smėlio ir vandens anstalis šviesos staliui Medinukas

2 Vaikiškos kėdutės.

Nuotolinis valdymo pultas ir maitinimo blokelis.

Pastaba: Prekė paženklinta lukvy  prekiniu ženklu.

Papildoma informacija

Svoris 8 kg
Išmatavimai 63 × 48 × 45 cm

2 atsiliepimai apie Rinkinys: šviesos stalas Medinukas + antstalis

 1. Daiva

  Geriausias pirkinys vaikui, kokį esame pirkę! Nuoširdus ačiū už patarimus renkantis. Sėkmės.

 2. L/D Varpelis

  Ačiū už pagalbą išsirenkant. Vaikučiai labai patenkinti ir įsitraukia į įvairias veiklas ant šviesos staliuko.

Parašyti atsiliepimą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Jums taip pat gali patikti…