Akcija!

Šviečiantis Molbertas

(1 pirkėjo atsiliepimas)

99.00

Unikalusus ir išskirtinis šviečiantis molbertas, ant kurio galima piešti akvarele, guašu bei nuplaunamais markeriais.

Produkto kodas: LUKVY-MOLB-MED-60 Kategorijos: , Žymos: ,

Lukvy komanda siūlo jums Šviesos stalus , šviečiančius šviesos molbertus ir papildomas priemones įsigyti pigiau.

Smėlio šviesos stalai- unikali lavinimo priemonė. Stalo skleidžiama šviesa sukuria ypatingą įspūdį, paryškina vaizdą. Šilta ir švelni šviesa traukia ne tik vaikus bet ir suaugusius. Šviesos stalas ugdo vaiko kūrybiškumą. Prie jų daromi darbeliai tokie kuriuos galima atlikti ir ant paprasto paviršiaus, tačiau vaikams čia daug smagiau – spalvos atrodo gerokai sodresnės ir patiriama daugiau pojūčių ir netikėtumų. Paprasta kompozicija iš spalvotų geometrinių figūrų ant apšviesto paviršiaus atrodys daug ryškesnė, o ant šviesos stalo sudėlioti kankorėžiai ar džiovinti lapai sukurs tikrą rudens pasaką. Tiesiai ant stalo galima kurti pasitelkus smėlį ir piešti guašu. Raidelių ar skaičių mokymasis bus smagesnis šviečiant įvairioms stalo spalvoms. Tai puiki priemonė vaikams žaisti kartu, bendrauti, tobulėti, vaidinti. Ir t.t. Prie šviesos stalo vaikai gali žaisti grupelėmis ir taip tobulėti kartu. Tai priemonė kuri leidžia vaikams parodyti jų vidinį pasaulį ir taip leisti suaugusiems juos geriau pažinti ir suprasti. Dėl šių savybių ji tinka psichologiniams ir terapiniams tikslams bei užsiėmimams.

Aprašymas

Facebooktwitter
Facebooktwitteryoutubeinstagram
  1. Šviesos molbertas. Apie

Šviesos molbertas tai unikalus, išskirtinis bei šviečiantis netradiciškai molbertas skirtas savirelaksacijai, kūrybiškumo ugdymui ar terapijai.

Piešti ant šviesos molberto galima akvarele, guašu ar nuplaunamais markeriais. Šviečiančio molberto pagalba piešinys tampa šedevru. Ypač ryškus ir besikeičiantis piešinys  gali būti nupieštas fluorescenciniais markeriais 

Šviesos molbertas ypatingai patinka mažiesiems  dailininkams, mat  kūrybos procese  gali dalyvauti keleta mažūjų meninininkų. O kad būtų dar įdomiau  ir linksmiau piešti, tai galima dayryti iš abiejų šviečiančio molberto pusių vienu metu.

Šviesos molbertas. Ypatybės

Šviesos molbertas yra visiškai saugus naudoti, mat jam teikiama 12V saugi įtampa. Taip pat šviečiančio molberto šviesa nešviečia tiesiogiai, jos šviesos šaltinis yra suinstaliuotas rėmelio viduje. Valdymo pultelio pagalba galite pakeisti norimą spalvą  ( 16 skirtingų  atspalvių),  ar spalvų keitimo ar perėjimo programas.  Nuotolinio valdymo pulteiu, taip pat galima susilpninti ar pastiprinti šviesos srauto ryškumą, ar spalvos sodrumą

Galima naudoti kaip naktinę lempą, ir kiekvieną kartą keisti nupieštą piešinį.

Lengva valyti! Baigus piešti, molbertą  lengvai išimsite iš stovo ir nuplausite su vandeniu arba galima nuvalyti švelnia priemonė pvz vata, švelnia šluoste.

Valant ekraną negalima naudoti aštrių priemonių (aštrių kempinėlių šveistukų ar kitų aštrių daiktų).

 

Šviesos molbertas. Techninė specifikacija:

Stovelis pagamintas iš ąžuolo, o molberto ekranas iš organinio stiklo

Į komplektaciją įeina :

Šviečiantis molbertas;

Valdymo pultelis.

Išmatavimai:

Ilgis 560mm

Aukštis 500mm

Prekė paženklinta Lukvy.lt prekiniu ženklu.

Vienas iš pavydžių kaip  šviečiantis molbertas naudojamas bibliotekų kūrybinėse dirbtuvėse:

http://www.trakubiblioteka.lt/lt/naujienos/svieciantys-molbertai/2982

http://www.trakubiblioteka.lt/lt/naujienos/akcija-neuzmirstuoliu-dirbtuves/3275

 

Papildoma informacija

Svoris 4 kg

1 atsiliepimas apie Šviečiantis Molbertas

  1. L/D Saulutė

    Vaikai labai įsitraukia į piešimą ant molberto. Prekė pranoko lūkesčius! Ačiū už konsultavimą ir puikų aptarnavimą. Dar sugrįšime!

Parašyti atsiliepimą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *