Akcija!

Smėlio ir Vandens antstalis šviesos stalui

(1 pirkėjo atsiliepimas)

39.00

Išvalyti

Smėlio šviesos stalai- unikali lavinimo priemonė. Stalo skleidžiama šviesa sukuria ypatingą įspūdį, paryškina vaizdą. Šilta ir švelni šviesa traukia ne tik vaikus bet ir suaugusius. Šviesos stalas ugdo vaiko kūrybiškumą. Prie jų daromi darbeliai tokie kuriuos galima atlikti ir ant paprasto paviršiaus, tačiau vaikams čia daug smagiau – spalvos atrodo gerokai sodresnės ir patiriama daugiau pojūčių ir netikėtumų. Paprasta kompozicija iš spalvotų geometrinių figūrų ant apšviesto paviršiaus atrodys daug ryškesnė, o ant šviesos stalo sudėlioti kankorėžiai ar džiovinti lapai sukurs tikrą rudens pasaką. Tiesiai ant stalo galima kurti pasitelkus smėlį ir piešti guašu. Raidelių ar skaičių mokymasis bus smagesnis šviečiant įvairioms stalo spalvoms. Tai puiki priemonė vaikams žaisti kartu, bendrauti, tobulėti, vaidinti. Ir t.t. Prie šviesos stalo vaikai gali žaisti grupelėmis ir taip tobulėti kartu. Tai priemonė kuri leidžia vaikams parodyti jų vidinį pasaulį ir taip leisti suaugusiems juos geriau pažinti ir suprasti. Dėl šių savybių ji tinka psichologiniams ir terapiniams tikslams bei užsiėmimams.

Aprašymas

Facebooktwitter
Facebooktwitteryoutubeinstagram

Antstalis šviesos stalui

Šis  smėlio ir vandens anstalis tinka šviesos stalui Medinukas / Šviesos stalui Žemas Medinukas  (matmenys milimetrais: 442x595x50) arba šviesos stalui Kosmo (matmenys milimetrais: 530x530x50).

Antstalio paskirtis – sustabdyti smėlį, kruopas ir kitus birius ar skystus produktus ir neleisti  jiem nukristi nuo šviesos stalo, kai vaikai žaidžia.

Šis antstalis pritaikytas žaidimams ir su vandeniu, ar akvarele.

Pagamintas iš organinio stiklo, todėl Jūsų vaikui nėra rizikos susižeisti.

 

Naudojimo sąlygos:

  • Tinka naudoti su vandeniu ar biriais produktais (smėlis, kruopos)
  • Netinka naudoti su cheminėmis ar koroziją sukeliančiomis medžiagomis
  • Anstalis turi būti eksplotuojamas ar sandėliuojamas teigiamoje temperatūroje

 

Papildoma informacija

Svoris 4 kg
Išmatavimai N/A
Pritaikytas Šviesos Stalui:

Žemas Medinukas, Kosmo, Medinukas

1 atsiliepimas apie Smėlio ir Vandens antstalis šviesos stalui

  1. Tania

    Patiko, nėra ką lyginti kai stalas su anstaliu ir be jo…

Parašyti atsiliepimą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Jums taip pat gali patikti…