Akcija!

Rinkinys šviesos stalas Kosmo + antstalis

(1 pirkėjo atsiliepimas)

119.00

Naudingas pasiūlymas –  pirk daugiau ir sumokėk mažiau !

Perkant šviesos stalą Kosmo ir jam pritaikytą antstalį kartu  sumokėsite mažiau  nei perkant atskirai

į šią kainą įskaičiuota:

 1. Šviesos stalas Kosmo
 2. Smėlio ir vandens antstalis
 3. Valdymo pultelis ir maitinimo laida

Lukvy komanda siūlo jums Šviesos stalus , šviečiančius šviesos molbertus ir papildomas priemones įsigyti pigiau.

Smėlio šviesos stalai- unikali lavinimo priemonė. Stalo skleidžiama šviesa sukuria ypatingą įspūdį, paryškina vaizdą. Šilta ir švelni šviesa traukia ne tik vaikus bet ir suaugusius. Šviesos stalas ugdo vaiko kūrybiškumą. Prie jų daromi darbeliai tokie kuriuos galima atlikti ir ant paprasto paviršiaus, tačiau vaikams čia daug smagiau – spalvos atrodo gerokai sodresnės ir patiriama daugiau pojūčių ir netikėtumų. Paprasta kompozicija iš spalvotų geometrinių figūrų ant apšviesto paviršiaus atrodys daug ryškesnė, o ant šviesos stalo sudėlioti kankorėžiai ar džiovinti lapai sukurs tikrą rudens pasaką. Tiesiai ant stalo galima kurti pasitelkus smėlį ir piešti guašu. Raidelių ar skaičių mokymasis bus smagesnis šviečiant įvairioms stalo spalvoms. Tai puiki priemonė vaikams žaisti kartu, bendrauti, tobulėti, vaidinti. Ir t.t. Prie šviesos stalo vaikai gali žaisti grupelėmis ir taip tobulėti kartu. Tai priemonė kuri leidžia vaikams parodyti jų vidinį pasaulį ir taip leisti suaugusiems juos geriau pažinti ir suprasti. Dėl šių savybių ji tinka psichologiniams ir terapiniams tikslams bei užsiėmimams.

Aprašymas

Facebooktwitter
Facebooktwitteryoutubeinstagram

Rinkinys šviesos stalas Kosmo + antstalis. Apie

šviesos stalas Kosmo + antstalis – tai baltas, lengvas, itin stilingas daugiafunkcinis Šviesos stalas  drauge su smėlio ir vandens anstaliu, kurį sėkmingai panaudosite:

 1. Vaikų kūrybai lavinti išryškinant norimas detales;
 2. Vietoje popierinių piešimo lapų;
 3. Piešimui su smėliu (rekomenduojame su  antstaliu);
 4. Žaidimams su vandeniu (rekomenduojame su  antstaliu);
 5. Žaidimams su smėlio ir vandeniu;
 6. Kaip naktinė lempa;
 7. Išjungus šviesą tampa įprastu vaiko staliuku.

šviesos stalas Kosmo  yra baltas. Balta staliuko spalva suteikia  lengvumo ir pozityvumo jausmą, o stale esančios šviesos labai  lengvai pritraukia vaikus prie užsiėmimų. Stalas šviečia nuo 16 iki 20 skirtingų spalvų. Taip pat distancinio pultelio pagalba galima nustatyti, kad šviesą pasikeistų automatiškai naudojant šviesų perėjimo efektus. Tokių šviesos efektų panaudojimas  dar labiau vaikus „užburia” sutelkti visą dėmesį ir susikoncentruoti net į menkiausias  žaidimų detales, elementus.

Mes žinome viską apie vaikus, todėl pirmenybę  teikiame vaikų saugumui!

Rinkinys šviesos stalas Kosmo + antstalis. Ypatybės

šviesos stalas Kosmo paviršius padarytas taip, kad būtų atsparus vandeniui. Stalo apšvietimui naudojama saugi 12 V įtampa.  Nepaisant saugios įtampos, visas stalas yra užsandarintas, kad vaikai neturėtų jokių šansų prisiliesti  prie elektros instaliacijos, ir negalėtų  pakenkti nei patys sau nei gaminiui. Todėl šis produktas yra itin saugus, ir stale integruotos lemputės apsaugotos nuo galimų grėsmių.

šviesos stalas Kosmo  tai Smėlio ir šviesos staliukas skirtas ir žaidimui, ir mokymuisi, ir terapijai. Šviesa atpalaiduoja ir išlaisvina kūrybinę galią. Vaikai ant šio staliuko gali piešti savo pirštukais, teptukais ir mentelėmis, smėlio šukutėmis. Smėlį liesti malonu. Jis lengvas, švelnus. Gera jausti ir matyti jį byrantį tarp pirštų. Tai ramina, mažina įtampą, atpalaiduoja.

Smėlio ir šviesos stalas  puikiai tinka  kaip lavinamasis staliukas vaikų kūrybos ugdymui, saviraiškai, mokymuisi ir netgi relaksacinei terapijai. Tokio staliuko skleidžiamos šviesos ir jų efektų vaikai  yra „užburiami “ ir pasineria lyg į mistinį  savo fantazijos pasaulį, atranda save ir išlaisvina savo  kūrybiškumą, išmoksta sutelkti dėmesį. Piešimas smėlyje praturtina sensorinius pojūčius, skatina mąstymą, tobulina bendravimo įgūdžius, plėtoja kūrybingumą, lavina vaizduotę, padeda atsipalaiduoti.
Galima piešti ne tik smėliu, bet ir panaudojant kitus birius produktus ar kitas detales, mokytis skaičiuoti, pažinti raides, lipdyti ir t.t., ir t.t.

 

Rinkinys šviesos stalas Kosmoantstalis. Techninė specifikacija:

Stalo korpusas iš Spygliuotis medis ir antriniai  medžio gaminiai
Stalo viršus ir anstalis Organinis stiklas
Aukštis 450 mm
Plotis 550 mm
Ilgis 550 mm
Maksimali apkrova 6 kg
Svoris 3,6 kg
Apšviečiamas plotas  0.2709

Prekė paženklinta Lukvy.lt prekiniu ženklu.

PASTABA: Pateiktose nuotraukose matomos kėdutės neįeina į komplektaciją.

Papildoma informacija

Svoris 8 kg
Išmatavimai 55 × 55 × 45 cm

1 atsiliepimas apie Rinkinys šviesos stalas Kosmo + antstalis

 1. rimas

  Puikus šviesos stalas.

Parašyti atsiliepimą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *