Akcija!

Rinkinys šviesos stalas Žemas Medinukas + antstalis

(1 pirkėjo atsiliepimas)

139.00

Naudingas pasiūlymas –  pirk daugiau ir sumokėk mažiau !

Rinkinys Šviesos Stalas Žemas Medinukas + anstalis

Perkant šviesos stalą Žemas medinukas ir jam pritaikytą antstalį kartu,  sumokėsite mažiau nei perkant atskirai.

Į šią kainą įskaičiuota:

 1. Šviesos smėlio stalas Žemas Medinukas
 2. Smėlio ir vandens antstalis
 3. Valdymo pultelis ir maitinimo laidas
Produkto kodas: LUKVY-R-ZMED-MED-63-48 Kategorijos: , Žymos: , , ,

Lukvy komanda siūlo jums Šviesos stalus , šviečiančius šviesos molbertus ir papildomas priemones įsigyti pigiau.

Smėlio šviesos stalai- unikali lavinimo priemonė. Stalo skleidžiama šviesa sukuria ypatingą įspūdį, paryškina vaizdą. Šilta ir švelni šviesa traukia ne tik vaikus bet ir suaugusius. Šviesos stalas ugdo vaiko kūrybiškumą. Prie jų daromi darbeliai tokie kuriuos galima atlikti ir ant paprasto paviršiaus, tačiau vaikams čia daug smagiau – spalvos atrodo gerokai sodresnės ir patiriama daugiau pojūčių ir netikėtumų. Paprasta kompozicija iš spalvotų geometrinių figūrų ant apšviesto paviršiaus atrodys daug ryškesnė, o ant šviesos stalo sudėlioti kankorėžiai ar džiovinti lapai sukurs tikrą rudens pasaką. Tiesiai ant stalo galima kurti pasitelkus smėlį ir piešti guašu. Raidelių ar skaičių mokymasis bus smagesnis šviečiant įvairioms stalo spalvoms. Tai puiki priemonė vaikams žaisti kartu, bendrauti, tobulėti, vaidinti. Ir t.t. Prie šviesos stalo vaikai gali žaisti grupelėmis ir taip tobulėti kartu. Tai priemonė kuri leidžia vaikams parodyti jų vidinį pasaulį ir taip leisti suaugusiems juos geriau pažinti ir suprasti. Dėl šių savybių ji tinka psichologiniams ir terapiniams tikslams bei užsiėmimams.

Aprašymas

Facebooktwitter
Facebooktwitteryoutubeinstagram

Apie Rinkinį: šviesos stalas Žemas Medinukas + Smėlio ir Vandens antstalis

Rinkinys  Šviesos Stalas Žemas Medinukas +anstalis, tai Šviesos stalas Žemas Medinukas ir jam pritaikytas  vandens ir smėlio antstalis kartu.

Šis šviesos stalas pritaikytas tiems, kam nėra  nuolatinės vietos  įprastam šviesos staliukui ar kuriems tiesiog norisi taupyti fizinę vietą. Kadangi stalo aukštis yra vos 10 cm – jį  nesunkiai patalpinsite po vaikų lova, spintoje ar kitoje vietoje, kuomet vaikai šiuo šviesos stalu nesinaudos.

Stalo korpusas pagamintas iš natūralios medienos. Todėl jis puikiai gali būti suderinamas prie namų ar kitokių patalpų interjero.

Stalą sėkmingai panaudosite šiose srityse:

 1. Vaikų kūrybai lavinti išryškinant norimas detales;
 2. Vietoje popierinių piešimo lapų;
 3. Piešimu su smėliu (rekomenduojame su  antstaliu);
 4. žaidimams su vandeniu (rekomenduojame su  ant-staliu);
 5. Kaip naktinė lempa;

Rinkinio šviesos stalas Žemas Medinukas + Smėlio ir Vandens antstalis ypatybės

Medžio korpusas staliukui suteikia puikų estetinį vaizdą ir šilumą. Stale esančios šviesos labai lengvai pritraukia vaikus prie užsiėmimų. Stalas šviečia nuo 16 iki 20 skirtingų spalvų. Taip pat distancinio pultelio pagalba galima nustatyti, kad šviesą pasikeistų automatiškai naudojant šviesų perėjimo efektus. Tokių šviesos efektų panaudojimas  dar labiau vaikus „užburia” sutelkti visą dėmesį ir susikoncentruoti net į menkiausias  žaidimų detales, elementus.

Mes žinome viską apie vaikus, todėl pirmenybę  teikiame vaikų saugumui!

Rinkinui Šviesos Stalui Žemas Medinukas +anstalis,  apšvietimui naudojama  saugi 12 V įtampa.  Nepaisant saugios įtampos, visas stalas yra užsandarintas, kad vaikai neturėtų jokių šansų prisiliesti prie elektros instaliacijos, ir negalėtų  pakenkti nei patys sau nei gaminiui. Todėl šis produktas yra itin saugus, ir stale integruotos lemputės apsaugotos nuo galimų grėsmių.

Smėlio ir šviesos stalas – ir žaidimui, ir mokymuisi, ir terapijai. Šviesa atpalaiduoja ir išlaisvina kūrybinę galią. Vaikai ant šio staliuko gali piešti savo pirštukais, teptukais ir mentelėmis, smėlio šukutėmis. Smėlį liesti malonu. Jis lengvas, švelnus. Gera jausti ir matyti jį byrantį tarp pirštų. Tai ramina, mažina įtampą, atpalaiduoja.

Smėlio ir šviesos staliukas  puikiai tinka, kaip lavinamasis stalas vaikų kūrybos ugdymui, saviraiškai, mokymuisi ir netgi relaksacinei terapijai. Tokio staliuko skleidžiamos šviesos ir jų efektų vaikai  yra „užburiami“ ir pasineria lyg į mistinį  savo fantazijos pasaulį, atranda save ir išlaisvina savo  kūrybiškumą, išmoksta sutelkti dėmesį. Piešimas smėlyje praturtina sensorinius pojūčius, skatina mąstymą, tobulina bendravimo įgūdžius, plėtoja  vaikų kūrybingumą, lavina vaizduotę, padeda atsipalaiduoti.

Įsigijus Rinkinį Šviesos Stalą Žemas Medinukas +anstalį galima piešti ne tik smėliu, bet ir panaudojant kitus birius produktus ar kitas detales, mokytis skaičiuoti, pažinti raides, lipdyti ir t.t., ir t.t.

Rinkinys šviesos stalas Žemas Medinukas + Smėlio ir Vandens antstalis techninė specifikacija:

Stalas  iš Spygliuotis medis ir antriniai  medžio gaminiai
Stalo viršus ir anstalis Organinis stiklas
Aukštis 100 mm
Plotis 480 mm
Ilgis 630 mm
Maksimali apkrova 6 kg
Svoris 7 kg
Apšviečiamas plotas  0.2700

 

PASTABA:  Kėdutės neįeina į komplektaciją.

 

  Prekė paženklinta Lukvy.lt prekiniu ženklu.

 

Papildoma informacija

Svoris 7 kg

1 atsiliepimas apie Rinkinys šviesos stalas Žemas Medinukas + antstalis

 1. Tadas

  Labai fainas staliukas, vaikas kasdien žaidžia ir su smėliu, su figūrėlėmis, ir net valgo ant jo. Pasiteisino 100%.

Parašyti atsiliepimą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Jums taip pat gali patikti…