Įrankių rinkinys šviesos stalui

(1 pirkėjo atsiliepimas)

15.00

Įrankių rinkinys šviesos stalui. Šios priemonės įpatinga patiks tėveliams, nes vaikams piešiant ant šviesos stalo,- vaikų pirštai išliks švarūs.

Liko 6

Naudojant šiuolaikiškas ugdymo priemones kaip šviesos stalus ar šviečiančius šviesos molbertus patartina komplektacijoje turėti ir papildomų priemonių, kurių dėka vaikai dar labiau įsitrauks į kūrybos procesą. Priemonės šviesos stalams yra įvairios, turinčios skirtingas paskirtis.

Aprašymas

Facebooktwitter
Facebooktwitteryoutubeinstagram

Puikus medinių įrankių rinkinys  šviesos stalui.

Šis Įrankių rinkinys šviesos stalui ypatingai pravers  mėgstantiems  tvarką. Vaikams bežaidžiant su smėliu ant šviesos stalo prie  pirštukų prikimba smėlis. Siekiant išvengti aplink šviesos stalą prikritusio smėlio rekomenduojame  įsigyti šį įrankių rinkinį.

Įrankių rinkinys šviesos stalui ypač naudingas  nes Jūsų patalpos ne tik išliks ilgiau be smėliuko, bet ir ant šviesos smėlio stalo vaikai įrankių pagalba galės lengvai stumdyti smėlį, daryti bangeles, daryti štrichavimus  ir t.t.

Įrankių rinkinys šviesos stalui  gali būti naudojamas nepriklausomai ar turite šviesos stalą Medinuką ar šviesos stalą Kosmo.

Rinkinį sudaro 5 skirtingi mediniai įrankiai.

Papildoma informacija

Svoris 1 kg

1 atsiliepimas apie Įrankių rinkinys šviesos stalui

  1. Raimondas

    Labai pasiteisinęs rinkinys. Smėlis neprilimpa prie rankų ir vaikams įdomiau žaisti.

Parašyti atsiliepimą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *